Zajęcia kulinarne w San Gimignano

Kurs gotowania kuchni toskanskiej z szefem kuchni Saverio Fanciullini

  • Śniadanie wliczone w cenę
  • Codzienne sprzątanie
  • Telewizja satelitarna
  • Darmowe wifi

Kurs gotowania kuchni toskanskiej

Stworzony przez profesjonalnego szefa kuchni Saverio Fanciullini kurs gotowania w Casanova di Pescille to podróż w głąb prawdziwej kuchni i tradycji autentycznej Toskanii. Wszystkie produkty są naszej produkcji lub pochodzą z upraw w Toskanii.

Kurs wprowadzi uczestników w tajniki wyrafinowanej techniki tradycjonalnej i kreatywnej kuchni, pozwalając na odtworzenie we własnym domu tego, co zostało zaproponowane w restauracji "Zafferano" w Casanova di Pescille.

Jak to działa

Po kursie trwającym około dwóch godzin, uczestnicy zostaną zaproszeni na obiad z degustacją dań przygotowanych podczas kursu, jak również na degustację naszych win specjalnie dobranych do dań. Kursy organizowane są późnym rankiem, podczas których Saverio Fanciullini i jego ekipa wprowadzą Państwo w sekrety kuchni, opisując wybór składników oraz zdradzając techniki gotowania. Niewielka liczba uczestników – maksymalnie 4 – oraz osobiste poświęcenie czasu każdemu z uczestników pozwolą na całkowite opanowanie techniki oraz sposobu realizacji przepisów.

Ceny

120 /za osobę
  • Godzina: od 11:00

Warunki

Wszystkie ceny dotyczą jednej osoby i obejmują lekcje gotowania, wyposażenie i składniki oraz obiad z winami toskańskimi. Program dostępny jest od 1 kwietnia do 1 listopada w zależności od dostępności.
Liczba miejsc ograniczona.